Týden hokeje v Rakovníku

Týden hokeje v Rakovníku

V pátek 26. 1. 2018 proběhla na zimní stadionu v Rakovníku v letošní hokejové sezoně druhá řada náborové akce pod hlavičkou ČSLH.

Banner

Tato akce je určena pro všechny děti, které chtějí vyzkoušet hrát hokej a začala v 16:15. Po zkušenostech z minulých náborů byla u vchodu do zimního stadionu připravena registrace nových zájemců. S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky.

Volný čas před přesunem zapsaných dětí a rodičů ke krátké prezentaci hokeje byl vyplněn ukázkou tréninku přímo na ledové ploše rakovnickou přípravkou.

Po prezentaci, která byla určena hlavně rodičům, aby se seznámili se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí, a hlavně bezpečností ledního hokeje, se děti přesunuly do určené šatny, kde se převlékly.

Pak už následoval hlavní bod programu. Trenéři si děti na ledové ploše rozdělili a pomáhali jim s jejich prvními krůčky na ledě. Vše formou her a zábavy.

Celou akci zakončilo společné fotografování a děti ještě při odchodu dostaly sladkou odměnu za snahu. Náborové akce se zúčastnilo 25 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Rakovníku najdete zde.

Citáty

php1buHKv
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Dobrý hráč je tam, kde je puk. Vynikající hráč je tam, kde puk bude. Tomu se naučí ve hře.“