Týden hokeje v Pardubicích

Týden hokeje v Pardubicích

V pondělí 17. září 2018 se v pardubické ČSOB Pojišťovna ARENĚ uskutečnila další náborová akce Pojď hrát hokej, která je pod záštitou Českého hokeje. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je to být hokejistou. Dynamo spojilo tuto aktivitu s prvním kurzem bruslení, ty se konají každé pondělí a středu od 18:00 do 19:00 hodin v malé hale. Ač je o kurz oproti předchozím ročníkům nadprůměrný zájem, tak jsou stále volná místa.

Banner

Na prvotní registraci děcka dostala dárky a upomínkové předměty a následně se zúčastnila prezentace. Ta zahrnovala informace o náborové akci, dále se seznámila s historií hokejového klubu Dynamo Pardubice. Následně se děti přesunuly do šaten, kde se oblékly do výstrojí a mohly se těšit na ukázkovou hodinu tréninku na ledové ploše.

O děcka se postaralo celkem devět profesionálních trenérů Dynama Pardubice, některé děti si poprvé vyzkoušely své hokejové umění. Z A týmu za dětmi dorazili Petr Sýkora, Patrik Poulíček a Ty Wishart.

Informace o náboru do Dynama

Olympijský medailista, mistr světa a český mistr – jeden z nejslavnějších odchovanců pardubického hokeje Aleš Hemský myslí na další generaci pardubických hokejistů a chce jim pomoci. První stovce přihlášených dětí na kurz bruslení věnuje hokejové vybavení: brusle, přilbu s košíkem, rukavice a hokejku. Klukům, které trenéři vyberou, výstroj zůstane a Dynamo ji doplní o chrániče na holeně, lokty, kalhoty a vestu! Přihlašte své dítě na kurz bruslení s Alešem Hemským!

Chcete, aby vaše děti uměly bruslit? Přihlaste je do kurzu bruslení s extraligovými hokejisty Dynama Pardubice! Ten vedou profesionální trenéři a účastní se jich i hráči extraligového týmu. Kurz bruslení je určen dětem od čtyř do sedmi let. Více informací naleznete na klubovém webu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Pardubicích najdete zde.

Citáty

phphEBmji
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Výsledky a tabulky nejsou podstatné. Důležité je, aby se děti naučily pořádně bruslit. Hlavně ať rodiče na děti ani trenéry netlačí a nestresují je. To nikam nevede.“