Týden hokeje se Slavojem Zbraslav

Týden hokeje se Slavojem Zbraslav

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhla na Nikolajce již třetí akce v rámci Týdne hokeje ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Banner

Vyzkoušet trénink ledního hokeje přišlo 17 chlapců a 3 dívky. Na děti čekaly zajímavé dárky – hokejové kartičky, sušenky, ale hlavně hokejový dres s jejich jménem! Seznámily se s hokejovou výstrojí a výzbrojí, obuly brusle a hurá na led mezi ostatní hokejisty klubu.

Na ledě se jim věnovali kluboví trenéři a pomohli také hráči. Děti si vyzkoušely první krůčky na ledě především zábavnou formou, podívaly se na opravdový zápas v minihokeji a samy si hokej zahrály. Nakonec si ještě vyzkoušely hokejové dovednosti mimo led jako přihrávku nebo střelbu na branku.

Děti i rodiče odcházeli spokojeni a klub se těší, až se zařadí mezi ostatní hráče v oddílu. Další akce proběhne opět v měsíci září, proto sledujte klubový web, nebo přijďte rovnou mezi na tréninky těch nejmenších každé úterý a čtvrtek!

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje se Slavojem Zbraslav najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“