Týden hokeje v Rakovníku

Týden hokeje v Rakovníku

Jako každý rok i letos proběhla v pátek 28. 1. 2022 od 16:30 hodin na zimním stadionu v Rakovníku náborová akce Týden hokeje, která je organizována Českým hokejem v rámci projektu Pojď hrát hokej. Hokejový klub z Rakovníka je pravidelným účastníkem této akce, a proto s přípravou a vlastní realizací náboru nebyl žádný problém. Odměnou za vynaloženou snahu pro všechny, kteří se na náboru podíleli, bylo 18 nových dětí a jejich upřímná radost při prvních krůčcích na ledové ploše.

Banner

Vše odstartovala registrace, předání drobných dárků, všeobecné seznámení s akcí Týden hokeje, fungováním klubu HC Rakovník a informace o pokračujícím programu vlastní akce. V tu dobu se na ledové ploše proháněla rakovnická přípravka s ukázkou tréninku. Po jeho konci byla ledová plocha i s trenéry připravena na natěšené děti. Hlavní snahou trenérů bylo ukázat dětem a jejich rodičům, že hokejový trénink je i zábava. A to se povedlo, protože všichni vydrželi až do konce.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se, že se znovu uvidíme na ledové ploše ve školičce bruslení, a to každé pondělí a úterý. Bližší informace na stránkách HC Rakovník.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Rakovníku najdete zde.

Citáty

phpN55Dga
Martin Ručinský

olympijský vítěz z Nagana

„Dnes je nejdůležitější bruslení, protože hokej se neuvěřitelně zrychlil. Na dovednostních disciplínách jako je střelba nebo technika hole se dá pracovat."