Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Ve čtvrtek 24. 1. 2019 od 17.00 hodin proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce v rámci projektu ČH Týden hokeje.

Banner

Vedení hokejového klubu ve spolupráci s Českým hokejem provedlo mediální kampaň a propagaci této akce v místních mateřských školkách a základních školách. K propagaci této akce jsme využili nového maskota tygra „KUBU“ a mnohé reklamní klubové předměty.

Akce se nakonec zúčastnilo 55 dětí a jejich rodičů. Rodiče byli v průběhu akce seznámeni s tím, jak se v našem hokejovém klubu pracuje s těmi nejmenšími v hokejové přípravce, a za jakých podmínek se mohou stát členy našeho hokejového klubu.

Děti si mohly na ledové ploše vyzkoušet své první bruslařské krůčky pod dohledem klubových trenérů. Dětem pomáhali  mimo trenéry klubu také naši junioři a tygr „KUBA“.

Všechny děti obdržely reprezentační dres ČR, klubová trička a mnoho dalších dárků. Akce se všem velice líbila. 
Mnozí ze zúčastněných přislíbili účast na trénincích hokejové přípravky.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Klášterci nad Ohří najdete zde.

Citáty

php6ZfkAi
Jakub Voráček

útočník Philadelphie Flyers

„Když jsem byl malý, hrával jsem i tenis a fotbal. To je podle mého strašně důležité, aby, když je dítě ještě ve vývoji, dělalo co nejvíce sportů. Dnes mají děti bohužel jiné zájmy. Je to pak vidět na jejich obratnosti a talentu."