Týden hokeje v Uherském Brodě

Týden hokeje v Uherském Brodě

Dne 22. 11. 2022 jsme uskutečnili na zimním stadionu v Uherském Brodě program pro rodiče a děti v rámci akce Týden hokeje, a to pod záštitou Českého hokeje.

Banner

Akce určené dětem od 4 do 8 let se zúčastnilo 12 dětí, které se při vstupu zapsaly, dostaly lahev na pití, přívěsek, omalovánky a absolvovaly krátkou prezentaci o ledním hokeji, našem klubu a o podpoře programu Týden hokeje.

Poté se přemístily do šaten, kde byla možnost zapůjčení hokejové výstroje a pak vyrazily na ledovou plochu. Tam již čekalo šest trenérů našeho klubu, kteří měli pro děti připravený zábavný program na čtyřech stanovištích (ukázka minihokeje, hry s míčky, střelba na malé branky, chytání hada za ocas a další hry).

Věříme, že zúčastněné děti již absolvují další úterní trénink v bruslařské školce od 16:30 hodin. Závěrem chceme poděkovat všem, co se akce zúčastnili a pomáhali s přípravou.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Uherském Brodě najdete zde.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“