Týden hokeje v Bohumíně

Týden hokeje v Bohumíně

V úterý 24. 9. 2019 proběhla v BOSPOR aréně akce pořádaná ve spolupráci s Českým hokejem pod názvem "Týden hokeje". Pořadatelem byl místní hokejový klub HC BOSPOR Bohumín, který nabídl malým zájemcům a rodičům účast na akci "Pojď hrát hokej".

Banner

Klub nabídl možnost vyzkoušet si své bruslařské dovednosti přímo s hokejovými trenéry a kamarády na ledě. Dětem nabídl také možnost seznámit se s hokejovou výzbrojí a poskytl jim rovněž další informace o možnostech a podmínkách sportování v klubu.

HC BOSPOR Bohumín pracuje s dětmi ve věkových kategoriích do 13 let a stále rozšiřuje svou činnost. Začátečníci dostanou výzbroj zdarma a mohou se účastnit tréninků jednotlivých mládežnických kategorií dle výběru a schopností, první půlrok děti neplatí žádné příspěvky a dále jsou tyto odstupňovány dle věku a schopností dítěte. Pro děti je připraveno sportování pod dozorem vyškolených trenérů i mimo hokejovou sezónu, a to v prostorách přilehlých sportovišť a bazénu tak, aby získaly obratnost a dovednosti také v jiných sportech a pohybových aktivitách. Tyto doplňkové aktivity jsou pro děti zajištěny i v průběhu hlavní hokejové sezóny.

Akce se zúčastnilo 13 dětí a budeme rádi, pokud alespoň část z nich bude mít zájem vyzkoušet si své dovednosti a dále je zdokonalovat v rámci naší přípravky, která trénuje pravidelně v pondělí, úterý a čtvrtek odpoledne od 15:30 do 16:30.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Bohumíně najdete zde.

Citáty

php8Y2Or2
Mats Sundin

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa

„Nejdůležitější je mít radost. Hrát si nehledě na věk. Nebojte se snít. Nebuďte jednostranní. Žijte v přítomnosti. Elitářství až od 17 let.“