Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří

Ve čtvrtek 27. 1. 2022 od 17:00 hodin proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce v rámci projektu Českého hokeje – Týden hokeje.

Banner

Vedení hokejového klubu provedlo ve spolupráci s Českým hokejem mediální kampaň a propagaci této akce v místních mateřských a základních školách. K propagaci této akce jsme využili klubového maskota tygra „KUBU“ a mnohé reklamní předměty.

Akce se nakonec zúčastnilo 9 dětí a jejich rodičů. Rodiče byli v průběhu akce seznámeni s tím, jak se v našem hokejovém klubu pracuje s těmi nejmenšími v hokejové přípravce a za jakých podmínek se mohou stát členy našeho hokejového klubu. Děti a rodiče mohli v průběhu akce zhlédnout ukázkový trénink našich malých hokejistů.

V průběhu akce bylo pro děti připraveno několik soutěží. Dále si mohly na ledové ploše vyzkoušet své první bruslařské krůčky pod dohledem klubových trenérů. Dětem pomáhali mimo trenéry klubu také naši junioři a tygr „KUBA“. Všechny děti obdržely láhve na pití, klubová trička a mnoho dalších dárků.

Akce se všem velice líbila. Mnozí ze zúčastněných přislíbili účast na trénincích hokejové přípravky. Akce byla velice poznamenaná covidovými opatřeními (karanténa v MŠ a ZŠ).

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Klášterci nad Ohří najdete zde.

Citáty

phpNE4Krf
Andrej Šustr

obránce s bohatými zkušenostmi z NHL

„Díky studiu na univerzitě jsem získal vzdělání a několik extra let na to na sobě pracovat po hokejové stránce."