Týden hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec

Týden hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec

V neděli 30. 1. 2022 pořádal náš klub HC Střelci celorepublikovou akci Pojď hrát hokej, a to v rámci celotýdenní kampaně Správný sport pro Vaše dítě podpořené Českým hokejem. Zkusit si zabruslit a udělat první krůčky na ledě přišlo více jak 70 dětí ve věku od 4 do 8 let. Nově příchozích náš klub zaregistroval více než 20 dětí.

Banner

Děti si vyzkoušely různé hry a soutěže. Některé si už zastřílely s hokejkou a hlavně se celou hodinu náramně bavily s trenéry. Jejich úsměv na tváři byl projevem velké spokojenosti. Každý si odnesl láhev na pití a malou drobnost od Českého hokeje.

Pevně věříme, že nás navštívíte i na našich pravidelně pořádaných náborech ve středu od 16:30 a v neděli od 8:30 hodin. Nábory jsou u nás bezplatné a může si přijít zabruslit úplně každé dítě.

Děkujeme všem za účast a těšíme se brzy na viděnou!

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje s HC Střelci Jindřichův Hradec najdete zde.

Citáty

phpX5GKoE
Martin Ručinský

Trojnásobný mistr světa

„Hráč musí hokej milovat, mít zápal a bavit se tím. Ať mladý hokejista dělá i jiné sporty, já jsem hrál aktivně vedle hokeje fotbal a tenis.“