Týden hokeje v Českém Krumlově

Týden hokeje v Českém Krumlově

Dne 22. 1. 2020 se na zimním stadionu v Českém Krumlově konala již osmá náborová akce Českého hokeje s názvem Pojď hrát hokej, a to v rámci Týdne hokeje. Akci pořádá Český svaz ledního hokeje (v současné době pod hlavičkou Český hokej) ve spolupráci s jednotlivými oddíly, v tomto případě s oddílem HC Slavoj Český Krumlov z.s.

Banner

Mediální propagaci jsme si zajistili ve čtrnáctidenním termínu před akcí, a to upozorněním na tuto akci na našem stadionu a v plošných rádiích Evropa 2, Impuls, Beat a Kiss. Akci jsme také propagovali plošným rozdáváním letáků a výlepem plakátů, a také spoluprací se základními a mateřskými školami, které již několik let absolvují školičku bruslení organizovanou naším klubem.

Akce se zúčastnilo 25 nových zájemců o hokej. Na rozdíl od předchozích akcí přišlo v tomto ročníku nejvíce chlapců (24) a nejméně dívek (1). Z věkových kategorií to pak byly ročníky narození 2014, 2015, 2016 a dokonce i dva zájemci ročníku 2017.

Akce Pojď hrát hokej se v Českém Krumlově povedla, rodiče i děti odcházeli spokojeni a v podstatě všichni vzali akci opravdu jako začátek jejich hokejové kariéry. Na ledě měly děti možnost vidět krátkou ukázku tréninku jejich malých kamarádů, kteří již hokej hrají. Potom si trenéři a pomocníci rozdělili děti do skupin dle věku a stupně dovedností. S některými již hráli hry, některé teprve učili první krůčky na ledě a vstávání z něho. Všichni si tu hodinu na ledě pořádně užili.

Rodiče měli během této doby i po skončení tréninku možnost využít osobní konzultace a zhlédnout prezentaci o hokeji. Před zahájením tréninku jim byly podány obecné informace o hokeji a akci Pojď hrát hokej. Během celé akce pak vybraní trenéři prováděli i osobní konzultace.

Tímto také děkujeme za účast všem trenérům a pomocníkům, kteří toto vše dělají dobrovolně.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Českém Krumlově najdete zde.

Citáty

phpdUpOGd
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Pokud náhodou zaškobrtneš a spadneš na zpátky na zem, nezalekni se toho. Jen se ujisti, že se dokážeš znovu postavit."