Týden hokeje v Táboře

Týden hokeje v Táboře

Pondělní podvečer se na zimním stadionu nesl ve znamení mládí, radosti a zábavy. Táborský díl celorepublikové akce Pojď hrát hokej tentokrát přilákal 18 dětí.

Banner

Od trenéra mládeže HC Tábor a „styčného důstojníka“ celé akce Jana Boháče si nejprve rodiče s dětmi vyslechli pár základních informací k hokeji a jeho fungování v táborském klubu a poté už se potencionální hokejové naděje vydaly na led, kde je čekala pestrá paleta her na bruslích, lehkých cvičení a další zábavy. Domů si odnesly spoustu zážitků a s nimi i originální hokejovou láhev.

„Myslím si, že se akce vydařila. Přišlo na ni osmnáct dětí a drtivá většina z nich už navštěvuje naši školičku bruslení, která je pro nás stěžejní záležitostí. Jsme rádi, že mají děti o bruslení, potažmo o první hokejové krůčky zájem,“ nechal se slyšet Jan Boháč.

Atmosféru pondělní akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje vystihuje i přiložená fotogalerie.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Táboře najdete zde.

Citáty

phps86y94
Henrik Lundqvist

brankář New York Rangers a olympijský vítěz

„Být gólmanem je z 90 % o hlavě. Pokud se zaseknete ve svých vlastních myšlenkách, nebudete mít soustředění potřebné do zápasu a k úspěchu. Když jste ještě malí, nikdo vám tohle neřekne. Nejlepší způsob, jak získat správné rozpoložení, je začít se hokejem bavit. Zbytek přijde samo.“