Týden hokeje s HC Kobra Praha

Týden hokeje s HC Kobra Praha

V neděli 28. 1. 2018 se v ranních hodinách opět sešli rodiče, děti, trenéři a hráči A-týmu na ledě stadionu v pražském Braníku. Důvodem byla akce Českého svazu ledního hokeje s názvem Týden hokeje.

Banner

Tato akce se koná každý půlrok a v této sezóně, letos poprvé, zavítala opět i na Kobru a tentokrát i s velkou hokejovou hvězdou Martinem Ručinským, olympijským vítězem a trojnásobným mistrem světa, který vynikal právě skvělou bruslařskou technikou.

Malé i větší děti tak mají možnost naučit se základní hokejové krůčky, zjistit, jak to chodí na pravých hokejových trénincích a jejich rodiče zjišťují také ty nejdůležitější informace ohledně výchovy mladých hokejových talentů.

K podání informací jsou k dispozici trenéři, hráči A-týmu, kteří zároveň i trénují mládež a další zaměstnanci klubu. Navíc byl k dispozici i Martin Ručinský, který je vzorem právě mnoha mladým začínajícím hokejistům.

Výsledkem akce bylo kromě spousty zábavy a dopoledne plného sportu také 34 nových dětí, které se zapsaly do projektu Pojď hrát hokej.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje s HC Kobra Praha najdete zde.

Citáty

phpL4QJvY
Wayne Gretzky

Nejlepší hráč historie NHL

„Mám 5 dětí, učil jsem je bruslit, ale nenutil do hokeje. Sport si vybrali stejně jako já sami. Dnes jsou dobří v golfu, hokeji, baseballu.“