Týden hokeje v Kobře Praha

Týden hokeje v Kobře Praha

V ranních hodinách 27. ledna se na branickém zimním stadionu sešli děti, rodiče a trenéři při tradiční akci Týden hokeje. Noví zájemci o tento sport si mohli vyzkoušet různé dovednostní soutěže a další atrakce, nebo si třeba jen poprvé zabruslit na ledové ploše. Zhruba hodinový program zpestřili hráči A-týmu, kteří se spolu s dětmi účastnili tréninku.

Banner

Program celé akce začal registrací uchazečů, při které dostali dres s logem Českého hokeje a některým byla zapůjčena výstroj. Poté se přesunuli na led, kde spolu s hráči A-týmu Kobry v různých výkonnostních skupinách. Buď si vyzkoušeli různé bruslící styly, slalom mezi překážkami a podobné trochu náročnější úkoly, nebo pouze samotné bruslení s nachystanými opěrnými hrazdami. 

Mladší hráči tak poznali, jak vypadá samotný průběh hokejového tréninku, načež se spolu s rodiči sešli s šatně, kde jim Miloslav Šeba předal organizační informace o termínech konání tréninků a kontakty na trenéry nejmladších mládežnických kategorií Kobry. 

A-tým zastupovali na této akci David Šteiner, Jakub Schejbal, Jiří Kysela, Tomáš Šťastný a nováček Lukáš Langer, kteří rovněž trénují mládežnické kategorie branického týmu. Společnou prací k představení hokeje tak jistě přivedli na Kobru 27 nových, nadějných hráčů.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Kobře Praha najdete zde.

Citáty

phpLBjXaU
Dominik Hašek

Olympijský vítěz a dvojnásobný vítěz Stanley Cupu

„Vždy jsem měl vášeň pro hru. S bráchou jsem hrál fotbal, organizoval jsem všemožné soutěže s ping-pongovým míčkem, tenisákem, hokejkami, ať už na chatě nebo ve škole o přestávkách.“