Týden hokeje v Lomnici nad Popelkou

Týden hokeje v Lomnici nad Popelkou

V pátek 24. ledna proběhla ve spolupráci s Českým hokejem na lomnickém zimním stadionu náborová akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje. Akci navštívilo 11 malých nadšenců, kteří si vyzkoušeli, jaké to je hrát hokej a odnesli si spoustu nových zkušeností.

Banner

Rodiče zhlédli prezentaci s veškerými informacemi jak od Českého hokeje, tak o připravovaných akcích a náborových pravidlech v Hokejovém klubu Lomnice nad Popelkou.

Na ledě bylo pro děti připraveno spoustu zábavy. Děti mohly absolvovat čtyři stanoviště, kde probíhaly soutěže o největší počet nasbíraných míčků, pomocí chodítek mohly děti, které ještě nikdy na ledě nebyly, udělat své první krůčky a učily se základům rovnováhy a stability na bruslích. Pokročilejší si projely obratnostní dráhu, dále absolvovaly honičky, střelbu na brankáře a nechyběla ani ukázka minihokeje hráčů přípravky lomnického klubu. Rodiče tak měli možnost vidět porovnání, kam se mohou jejich děti po roce posunout ve svých hokejových dovednostech.

Celého dne se samozřejmě zúčastnili i trenéři lomnického klubu. S pokřikem lomnického fan-klubu se děti poté společně vyfotily. Jako doprovodný program si děti prohlédly střelnici a tělocvičnu a odnesly si spoustu dárků od Českého hokeje a lomnického klubu.

Kompletní fotogalerii z Týdne hokeje v Lomnici nad Popelkou najdete zde.

Citáty

phpXBVl4e
Jaromír Jágr

Olympijský vítěz a nejlepší český hráč historie v NHL

„Jestliže chceš být lepší než kdokoliv jiný, musíš pracovat tvrději než kdokoliv jiný. Žádné jiné tajemství v tom nehledej.“